Loading

Battlefield 3: prvních 10 minut hraní

bf3.png
Na YouTube se objevilo video ze hry Battlefield 3, které ukazuje hraní od začátku zapnutí hry i s intrem, takžé žádný podvod a musím říct, že už první vteřiny ukazují, že tohle bude nejlepší hra na světě. Realné prostredi té hře dává velké +.

Každý ví, že Battlefield 3 bude, nebo je velká bomba. Spousty videí, dokonce BETA pro všechny uživatele ORIGINU nabídla velkou soust ze hry. Očekávání jsou velká, né ze srandy také EA oznámilo, že 80% lidí si bude muset pořídit do svých PC něco nového, ale stojí to za to!

Video, které uvidíte níže je ze SinglePlayeru natočené kamerou z PC. Určitě zhlédnutí videa stojí za to, už jen jak uvidíte animace postav, prostředí metra, ale ty ZVUKOVÉ efekty, to je nádhera, at si rika každý co chce, tohle je nejlepší hra, která kdy mohla vyjít. Její design všeobecně lidé předpovídali až za další 3 roky minimálně. 
SPITE TV - Gameplay

Líbílo se video ?

Ano (6 | 75%)
Ne (2 | 25%)
23.10.11 11:48
Administrator
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one