Loading

Battlefield 3 - Nová videa z Multiplayeru

bf.png
Jedna z neočekávanějších her roku 2011 se blíží a EA ukázali nové herní uryvky. Už teď můžeme vidět, jak je Battlefield 3 dokonalý a vzhledově řízeno podle videí lepší než Modern Warfare 3. 10 minutové video z hraní online (Multiplayer) v HD nám jednoznačně ukazuje jaká grafika na nás čeká a jak nadupaný online mod to vlastně bude.

Hry by měla vyjít letos na podzim, to je znamená přibližně listopad (11 měsíc). Fanoušci této hry, kteří okusili druhý díl Battlefieldu si mohli všimnout, že EA vydalo BETA verze zdarma pro ozkoušení hry, vyhledání chybyček a zkoušení MP. Bude to tak i letos, officiálně byla vydána informace, že Battlefield 3 bude vydán o několik týdnů dříve jako BETA verze. 

Tak teď už k videím, které se na intetnetu vyskytli v posledních dnech.
SPITE TV - Multiplayer (E3 - 2011)

Pod tímto textem uvidíte nejnovější video, které uploadly na YouTube přímo vývojáři a testeři. Je to jedna z misí, která na nás v Battlefield 3 čeká. Jmenuje se METRO.
SPITE TV - Multiplayer (METRO)

Jak hodnotíte tuto hru ?

Výborná (5 | 83%)
Průměrná (1 | 17%)
Špatná ( | 0%)
02.08.11 08:35
Administrator
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one