Loading

Assassin's Creed v nové hře? Ano!

ezio.png
Né přímo Assassin's Creed, ale pouze Ezio Auditore. Je to tak, nadpis Vás nezklame a nejedná se v žádném připadě o Revelations. Rok 2012 nám přinese hru Soul Calibur 5. Že nevíte o co jde a chcete vědět více? Čtěte více + trailer s Eziem.

Ano, Ezio z jedné nejlépe hodnocených her a hlavně nejlepší herní serie RPG hry Assassin's Creed bude ve hře Soul Calibur 5. Ta by měla vyjít už v lednu roku 2012. Jediná špatná zpráva je, že je officiálně prohlášené, že bude pouze pro konzole PS3 a XBOX. No to bylo i LA Noire a fanoušci si doslova vydupali i verzi pro PC, která vyjde ještě tento rok.

- Nevíte ani co hra Soul Calibur je? Můžeme to přiřadit například k Mortal Kombat, mlácení různých postav v ringu někdy v jeskyni nebo halách ze skal. Více se můžete podívat v HD gameplay traileru, kde uvidíte i EZIA!
SPITE TV - Gameplay Trailer

22.10.11 12:11
Administrator
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one