Loading

Assassin's Creed v celovečerním filmu

assassins.png
Název této novinky je lákavý a to hlavně z hlediska dobře udělané a hlavně oblíbené série Assassins Creed. Vydavatel Ubisoftu před několika dny zveřejnil, že plánuje velkou věc co se týče filmů a jejich vydaných TOP her. Co všechno bude potřeba a bude se vůbec natáčet ?

Vydavatel Ubisoft se může chválit několika velmi úspěšnými hrami, jako jsou například.

 Assassin's

 Splinter Cell

 Ghost Recon

Ubisoft zveřejnilo, že by se tyto hry mohli dostat do filmů, které již naplánovali. Podle prvních informací se vytvořilo nové studio se jménem Ubisoft Motion Pictures. Všechny filmy by se měli natočit přesně podle děje, který můžeme zažít ve hře. Assassin's a problémy s templáři, Splinter Cell a policejní agent nebo Ghost Recon a válka.

Podle magazínu Variety mají být už koncem tohoto roku napsány první scénáře. Jenže to je celý začátek této série filmů. Ubisoft bude potřebovat slušnou sumu  financí a to nebude lehké. Pár takových už zkoušelo zrealizovat tento nápad a neúspěšně. Francouzský Ubisoft už zkušenosti má a to ze jména s Prince of Persia 4, kde nebyl vydavatel, ale slušně se podílel na práci.

Chtěli by jste Assassina ve filmu ?

Ano (34 | 92%)
Ne (3 | 8%)
01.09.11 21:02
Administrator
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one