Loading

Arkane Studios slibuje bezproblémovou PC verzi Prey

Prey.png
Už jsme asi všichni postřehli problémy posledních her, které se na PC zkrátka nepovedly, optimalizace hrůza, bugy, zkrátka pořád něco. O to více nás zklamalo Dishonored 2 od Arkane Studios, které se za problémy omluvilo a hru opravilo. Letos to prý bude jiné, Prey bude bezproblémové.
Nikdy hry na PC neměly takové problémy jako v roce 2015. Pomalu každá druhá hra běžela při vydání hrozně, vyjímkou nebylo očekávané #Dishonored 2, #No Man's Sky nebo #Quantum Break a spousty dalších. Špatná optimalizace je teď bohužel běžnou věcí a tou se Arkane Studios (tvůrci Dishonored) chtějí vyhnout při vydání připravované akční hry #Prey, které vychází letos v březnu.

O hladký start by se měl postarat CryEngine 5, zatím co problémový Dishonored 2 poháněl id Tech 5 Engine. 02.01.17 15:19
Administrator
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one