Loading

Články

Sobota - 22.7. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Ghost Recon Wildlands.png
Co opavdu chybí v Ghost Recon: Wildlans je pořádný multiplayer, hra disponuje velkým otevřeným světem a spousty zbraněmi. Popravdě, myslíme si, že multiplayer byl v plánu, ale tvůrci nestíhali, to je teď vedlejší, důležité je, že PvP mód se blíží a otevře se už v toto léto.
Sobota - 22.7. 2017           Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Xbox One.png
Microsoft prozradil, jak se dařilo Xbox divizi za 4. čtvrtletí fiskálního roku 2017. Zatím co jedna zpráva Microsoft potěší, druhá spíše nažene hrůzu. Xbox se neprodává jak se plánovalo, zatím co ale vydělávají na prodeji her a Xbox Live službě a to hned o 11% lépe, než dříve.
Pátek - 21.7. 2017            Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Wildlands.jpg
Tvůrci Ghost Recon: Wildlans na hře neustále pracují a hráči si poslední aktualizace jen pochvalují. A není divu, hra zkrátka funguje skvěle a Ubisoft plánuje podporu i dál. Například nyní upravili celkem obtížné ovládání vrtulníku, na které si stěžoval ne jeden hráč. Aktualizace doprovází trailer.
Čtvrtek - 20.7. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
nazi.jpg
Zombíky z Call of Duty: WW II jsme mohli vidět už před pár týdny, kdy na internet uniklo hned několik záběrů z nedodělaných trailerů. Sledgehammer studio to okomentovalo tak, že si máme počkat na pořádnou kvalitu. A ta vyšla právě nyní. Mrkněte na to.
Čtvrtek - 20.7. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Ghost Recon Wildlands.jpg
Velkého úspěchu battle-royal hry Playerunknown's Battlegrounds si všimli také giganti video her, jako třeba Ubisoft, který musí konkurovat zkrátka každé úspěšné hře. Teď po populárním PUBG se módu BR dočká také Ghost Recon: Wildlands. Jak si to přesně Ubisoft představuje?
Čtvrtek - 20.7. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
DOOM.jpg
Poslední DOOM už seženete za pakatel, jeho cena klesla například na Steamu téměř o polovinu, to je asi první dobrá zpráva, tou druhou je nová aktualizace 6.66, která nejen přináší opravy drobných chyb, ale rozdává všechny DLC balíčky zcela zdarma. Tak šup, stahujte.
Středa - 19.7. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Destiny 2.png
Jak jistě víte, Destiny 2 se včera dostalo do otevřené BETA verze pro PS4. A tak pokud máte čas a chuť zapojit se, můžete. My Vám v tomto článku ukážeme, jak beta vypadá a podíváme se na průchod celou BETA singleplayerovou misí. V článku už 26 minut z PS4 verze.
Středa - 19.7. 2017           Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
LawBreakers.png
HW požadavky pro akční hru LawBreakers od Boss Key Production. Hra vychází v 8.8. 2017 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku, Vám jako vždy prozradíme, že nároky hry jsou nízké na poměry roku 2017.
Středa - 19.7. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Absolver.jpg
HW požadavky pro akční hru Absolver od Developer Digitalu. Hra vychází v 29.8. 2017 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku, Vám jako vždy prozradíme, že nároky hry jsou nízké na poměry roku 2017.
Středa - 19.7. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
PUBG.jpg
Zajímavý incident se naskytl ve hře Playerunknown's Battlegrounds, ve hře pro čtyři hráče (Squad). Slavní streamři se spojili, aby bavili lidi, jenže motorka se side-károu je bohužel jen pro tři a tak se celý problém vyřešil tím, že DrDisrespect zabil svého spoluhráče, to se ...
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one